Teknik Servis

Robot süpürgeler evimizin olmazsa olmazı eşyaları haline geldiler. Gelişen ve kendini sürekli yenileyen teknoloji sayesinde temizlik işlemini keyifli hale getiren cihazlar, artık hayatımızın önemli bir parçasıdır. Hayatımızda bu kadar önemli yere sahip cihazlar için tüm ihtimalleri değerlendirerek karar vermek kullanıcılar için oldukça önemlidir. Robot süpürge kullanıcıları cihazdan daha çok satış sonrası garanti ve teknik destek hizmetini ön planda tutarak değerlendirme yapmaktadır. Roborge mağazası olarak satış öncesi ve satış sonrası siz değerli kullanıcıların yanındayız.

  

Cihazlarınızı Teknik Destek Alabilmek İçin Ücretsiz Olarak Mağazamıza Gönderebilir, Yetkili Servisimizden Faydalanabilirsiniz.Türkiye’nin her yerine satış yapmakta olduğumuz cihazlarımız ile ilgili şu ana kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmemiş bir firma olarak Türkiye’de bulunan garanti dışı ürünler için de aynı memnuniyet derecesinde yardımcı olabilmek en büyük hedefimizdir. Güncel teknolojiyi yakından takip ederek cihazlarınızın arızalarını en hızlı, en etkili çözümler ve en uygun fiyatlarla sonuca ulaştırıyoruz.Servis hizmetlerimiz sürekli eğitime tabi tutulan çalışanlarımız sayesinde robot süpürge teknolojisini en yakından takip etmektedir. Roborge mağazası bünyesinde hemen hemen her marka modele ait cihazlar mevcuttur. Bu sayede birçok cihazın çalışma prensipleri, teknik özellikleri gibi donanımsal daha birçok özelliğini tanıma imkanına sahip personellerimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya gayret ediyoruz.Muhtemel kazalar, donanımsal arızaların yanında cihazlarımızın günlük, haftalık ve aylık rutin bakımları oldukça önemlidir. Her temizlik sonrası mutlaka toz haznesi boşaltılmalı ve HEPA filtre tozdan arındırılmalıdır. Haftalık olarak ya da kullanım durumuna göre aralıklarla ana fırça temizliği yapılmalıdır. Bu işlem sayesinde daha etkili temizliğin yanında ana fırçanızın kullanım ömrünü de uzatmış olacaksınız. Cihazın sensörleri haftada bir kez olmak üzere temizlenmelidir. Fırçaların ve tekerlerin etrafına dolanan kirler mutlaka giderilmelidir. Ömrü tükenen yedek parçalarınız yenileri ile değiştirilmelidir.Roborge WhatsApp destek hizmeti sayesinde yaşadığınız teknik arızalar konusunda uzman teknik personellerimizden çözüm odaklı bilgiler alabilirsiniz. Robot süpürgelerinizle alakalı bakım ve onarım işlemleriniz için servis kaydınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

 

 
Bakım, onarım, aksesuar ve yedek parça bakım ürünleri hakkında ihtiyacınız olantüm teknik hizmetler için Uzman Roborge desteği sizlerin yanında. Çağrı merkezimizi arayarak veya WhatsApp üzerinden servis kaydı oluşturarak teknik servis desteği için randevu alabilirsiniz.


 

 

İletişim Numaraları
 

Müşteri Hizmetleri : ‎0 312 230 72 74

WhatsApp Hattı : +90 555 197 72 74

Teknik Servis : +90 552 671 46 74

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Hotline